تهران- بلوار نلسون ماندلا- ساختمان مرکز تجارت ایران (برج مشکی)- پلاک ۲۱۶ -طبقه ۸
English 021 26291388

خدمات گروه جاوید

مشاوره تامین مالی


گروه جاوید این بستر را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، به منابع مالی مورد نیاز جهت خرید کالاهای سرمایه‌ای و یا دفتر کار دسترسی پیدا کنید. تخصص جاوید ارائه خدمات مشاوره و تدوین صحیح مستندات به منظور تامین فوری منابع مالی پروژه‌های شما در تمامی حوزه‌ها است.

مشاهده بیشتر
تامین مالی
مشاوره سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری


گروه جاوید در قالب مشاوره سرمایه‌گذاری در تهیه طرح توجیهی، مطالعات امکان‌سنجی، جذب سرمایه و یا تامین منابع مالی و اخذ تضمین‌های اعتباری و بانکی لازم همراه مشتریان است. این گروه در راستای حمایت از ارزش‌های ملی و با هدف هدایت سرمایه‌های مالی به سمت کسب و کارهای پربازده، به بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی مشاوره سرمایه‌گذاری ارائه می‌نماید. ما با بهره‌گیری از کارشناسان اقتصادی با تجربه و متخصصان حوزه مالی و بانکی اقدام به ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری جهت تبدیل سرمایه‌های ملی به ثروت‌های زاینده و مولد می‌کنیم.

مشاهده بیشتر

تهیه طرح توجیهی


نگارش طرح توجیهی فنی- اقتصادی منطبق بر استاندارد سیستم بانکی کشور یکی از خدمات گروه جاوید می باشد. ارائه طرح توجیهی برای دریافت وام یا تامین سرمایه یکی از اصلی ترین مستنداتی است که کسب و کارها باید به تهیه آن بپردازند. بررسی شرایط بازار، میزان هزینه لازم برای اجرای طرح و همچنین سودآوری آینده پروژه در این طرح پیش بینی می شود. ریسک های موجود در برنامه بررسی شده و میزان اثرگذاری هرکدام به همراه اقدامات پیشگیرانه تعبیه می شود.

مشاهده بیشتر
تهیه طرح توجیهی
مطالعه بازار

مطالعه بازار


ورود به هر بازار اقتصادی بدون مطالعه دقیق آن یک قمار بزرگ است. به منظور ورود به بازار یا توسعه کسب و کار لازم است تا اطلاعات دقیقی از حجم بازار، رقبای اصلی، شرایط حاکم بر بازار و میزان سودآوری آن کسب کنیم. تدوین این اطلاعات برای هر صنعت نیازمند تیم حرفه‌ای و همچین پایگاه اطلاعاتی جامعی است که توانسته شرایط موجود در بازارهای مختلف را به صورت مداوم رصد کند.

مشاهده بیشتر