تهران- بلوار نلسون ماندلا- ساختمان مرکز تجارت ایران (برج مشکی)- پلاک ۲۱۶ -طبقه ۸
English 021 26291388

درباره گروه جاوید

معرفی شرکت


گروه جاوید با هدف تسهیل دسترسی فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل به منابع مالی مورد نیاز در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه از ابتدای فعالیت خود حفظ منافع ذینفعان داخلی و خارجی خود را در راستای موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران اولویت کاری خود دانسته و به آن اهتمام ورزیده است.

موفقیت در ارائه مشاوره تأمین مالی صدها پروژه تجاری، تولیدی، صنعتی و صنفی به تبع آن رضایتمندی صاحبان آنها موجب شده تا امروز گروه مشاورین جاوید به عنوان نهادی توانمند و متعهد در بین تمامی متقاضیان شناخته شود. در بخش ذینفعان داخلی سازمان، تعهد بی قید و شرط این گروه به بهبود مستمر عملکرد و توسعه دانش فنی سرمایه های انسانی در کنار تأکید بر فراهم ساختن محیط کاری شاداب و قانونمند و تلاش همه جانبه برای ایجاد امنیت شغلی باعث تشکیل سازمانی پویا و پیشرو در زمینه حرفه ای فعالیت گروه مشاورین جاوید گشته است.

گروه مشاورین جاوید در پاسخ به درخواست مشتریان از سال ۱۳۹۴ با توسعه سرمایه های انسانی خود در بخش انجام مطالعات بازار، مطالعات امکان‌سنجی، پوشش ریسک، مشاوره سرمایه گذاری، تهیه و تدوین طرح‌های توجیهی اقتصادی در زیر گروه های صنعت، گردشگری، صنایع کانی و غیرفلزی، معادن، خدمات، کشاورزی، ساختمان و صنایع تبدیلی و… نیز خدمات منحصر به فرد خود را در عالی ترین سطح ممکن و با بهره‌گیری از امکانات سخت‌افزاری و نرم افزاری روز دنیا در اختیار متقاضیان گذاشته که در این بخش نیز با پشتکار و تعهد همیشگی که از مؤلفه های بارز گروه می باشد توانسته در زمره برترینها قرار گیرد.

گروه جاوید افتخار می کند که امروز مشتریان این گروه در مسیر تحقق اهداف تجاری و شغلی خود دیگر دغدغه نحوه تأمین منابع مالی مورد نیاز را ندارند و با خیالی آسوده با بهره گیری از خدمات گروه جاوید تنها به افق های پیشرفت و توسعه می‌اندیشند.

پیام مدیر عامل

در تمامی جوامع پیشرفته، کارآفرینان قابل احترام ترین اقشار جامعه هستند. آنان تعهدی را می پذیرند به وسعت ترقی یک جامعه و بعضاً رشد تمامی بشریت آنها هستند که قدم از دایره رفاهی خود بیرون گذاشته و تمام مخاطرات را به جان می خرند تا دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنند.
تمام کارآفرینانی که در راستای نیل به هدفشان قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کرده و به پیش می‌روند، یک وجه مشترک دارند. آنان همواره در تمام حوزه های غیرتخصصی خویش از حضور مشاورانی زبده و امین بهره می برند و به جرأت می توان گفت یکی از مهمترین این حوزه ها، بخش مشاوره سرمایه گذاری، مطالعات امکان سنجی، پوشش ریسک، مطالعات بازار و راهکارهای تامین سرمایه های لازم است که در واقع نوعی آینده پژوهی است؛ درخصوص هر طرح اقتصادی و با نگاهی اجمالی به اکثر طرح‌ها و پروژه های نیمه تمام و یا شکست خورده در تمامی بخشها، جای خالی این مشاوره، به وضوح دیده می شود.

عضویت در انجمن های مرتبط با سرمایه گذاری


تامین مالی

عضو رسمی انجمن‌های شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری و نظارت طرح‌ها

تامین مالی

عضو رسمی انجمن‌سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر کشور


مشاوره اولیه برای شما رایگان است


همین الان تماس بگیرید

شماره خود را ثبت کنید
ارزش ها

ارزش ها

گروه مشاورین جاوید با تکیه بر ارزش های ذیل در جهت اجرای رسالت خود گام بر می‌دارد:
تعهد به ارائه خدمات متمایز و جامع به مشتریان
استفاده بهینه از فرصت‌ها و منابع شرکت در جهت ارزش آفرینی مستمر و پایدار
رعایت موازین اخلاق حرفه‌ای در فضای کسب و کار
صداقت و شفافیت در کل فرآیند ارائه خدمات
خلاقیت، نوآوری، توسعه و به‌روز کردن دانش تخصصی و مهارت حرفه‌ای کارکنان و تقویت روحیه کارگروهی در مسیر تعالی سازمانی
التزام به داشتن وجدان کاری، روحیه انتقاد پذیری و پاسخ گویی، تکریم ارباب رجوع، حفظ اطلاعات محرمانه و محافظت از دارایی‌ها
ما برآنیم تا با نوآوری در ارائه خدمات، استانداردهای حرفه‌ای در صنعت مالی را توسعه دهیم و بدین ترتیب به انتخاب نخست مشتریان در بازار سرمایه تبدیل شویم.

چشم انداز

ماموریت ما

گروه مشاورین جاوید به عنوان یک نهاد تخصصی، زمینه تامین نیازهای مالی مشتریان را در بازار سرمایه با کمترین زمان ممکن وکیفیتی متمایز فراهم می نماید. گروه متبوعمان ضمن رشد مستمر و توسعه خدمات در راستای جایگاه سازی این نام تجاری، ماموریت اصلی خود را تامین آرامش خاطر ذینفعان و کمک به تحقق رویاها و اندیشه‌های آنها می‌داند. گروه جاوید مجموعه‌ای است پویا، با نگاهی هدفمند، متشکل از نیروهای خبره با سابقه تحصیلی و حرفه‌ای درخشان از تخصص‌های گوناگون، دارای ساختاری کارا می‌باشد که نه تنها به ارائه خدمات مشاوره و مشاوره تامین سرمایه می‌پردازد، بلکه نوید تجربه ای متفاوت از ارائه خدمات با کیفیت را به مشتریان خود می‌دهد. از طرفی گروه مشاورین جاوید با تهیه مطالعات امکان سنجی جامع و مستند از هدر رفتن منابع مالی کشور جلوگیری کرده و در راستای تبدیل سرمایه‌های ملی به ثروت زاینده و مولد گامی موثر در رشد، شکوفایی و توسعه کشور بر می‌دارد.

گروه مشاورین جاوید

چشم انداز

ما سخت کار میکنیم تا معتبرترین شرکت خدمات مشاوره تامین مالی با بهره گیری از ابزارهای نوین بازار سرمایه در ایران باشیم و به عنوان یک سازمان پویا تلاش میکنیم تا با محوریت توجه به خواسته های مشتریان و انطباق با تغییرات محیط کسب و کار نیاز آنان را برآورده سازیم. امید است این شرکت با تکیه بر تجارب حرفه ای گذشته و توانایی درک صحیح ، به جلب اعتماد و رضایت عموم فعالان بازار در کشور نائل آید. باشد تا استعدادهای کشور عزیزمان فارغ از نگرانی از لحاظ سرمایه با یاری ما بتوانند اندیشه های خود را تحقق ببخشند.