گروه مشاورین جاوید در راستای مسئولیت اجتماعی خود و به منظور کشف و شکوفایی استعداد های جوان برتر کشور و همچنین حمایت از ایده پردازان و صاحبان دانش تصمیم به حمایت مالی و معنوی جشنواره جوان خوارزمی گرفت.

با عنایت خداوند منعال و تلاش شبانه روزی کارشناسان مجموع این افتخار نصیب گروه مشاورین جاوید گردید تا اسپانسر مالی بیست و یکمین دوره جشنواره جوان و سی‌وسومین جشنواره بین‌اللی خوارزمی شویم و بتوانیم خدمتی دیگر را در جهت حمایت از علم، دانش، جوانان پرتلاش و مستعد کشور نماییم.

اهداف جشنواره جوان خوارزمی

1.ازتقای سطح علمی کشور

2.شناخت جوانان پویا و توانمند

3.حمایت از نخبگان کشوری

4.یافتن ایده های برتر برای پیشرفت کشور عزیزمان

خوارزمی

تاریخ شروع و نحوه ثبت نام اعلام خواهد شد.


شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت جشنواره جوان خوارزمی اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

 

بیانیه گروه مشاورین جاویدبه شرح زیر منتشر شد  :

 

دامان مام وطن به وسعت تمام تاریخ زادگاه و گهواره ی ستارگان درخشان آسمان علم و هنر بوده و هست از جاماسپ هخامنشی تا پروفسور حسابی از برزویه پزشک تا پرفسور مجید سمیعی از مانی تا استاد محمود فرشچیان، از محمد خوارزمی تا پرفسور مریم میرزاخانی و از ابتدا تا ابدیت، نوابغ ما همیشه منشا اثر بوده و خواهند بود .

این پیشینه ی پر افتخار مسئولیتی بس سنگین بر دوش تک تک فرزندان امروز ایران زمین می نهد تعهدی جهت تداوم این مسیر درخشان و هر کس به نوبه ی مسئول است از تمامی توان و امکانات خود برای حفظ این میراث و ارتقاء آن بکوشد .

گروه مشاورین جاوید باسابقه درخشان در زمینه ی خدمات مشاوره تامین مالی، سرمایه گذاری و نظارت بر طرح ها  مفتخر است که در راستای انجام وظیفه ملی خود باهدف حمایت ازامیدها و آینده سازان این مرز پرگهر در کنار بیست و یکمین جشنواره خوارزمی میزبان جوانان و نوجوانان خلاق و دانش پژوه این مرز پر گهر است و برای تداوم این همراهی، تجاری سازی طرح های برگزیده این جشنواره را به صورت بورسیه در مجموعه شرکت شتابدهنده نوآوران جاوید تضمین می نماید.

ایمان داریم خورشید فردای کشورمان از دل همین استعداد های نوپا طلوع خواهد کرد .

به امید ساختن فردایی بهتر در کنار هم .

 دکتر حسین مرادی                

نظرات

ثبت نام کی شروع میشه؟

پسر ایرانی

1398/06/11 - 14:42

ارسال نظر