چالش بخند و عیدی بگیر که از ابتدای اسفندماه به مدت ۲۰ روز برقرار بود، امروز به پایان رسید. این چالش که در اینستاگرام گروه مشاورین جاوید و با هدف  معرفی خدمات این گروه به عموم مخاطبین برگزار گردید، توانست هشتگ های #بخندو_عیدی_بگیر و #رویاتو_زندگی_کن  را به ترندهای پرمخاطب شبکه اینستاگرم در روزهای برگزاری مبدل کند. روش شرکت در این چالش به این گونه بود که هر یک از مخاطبین اینستاگرام گروه مشاورین چاوید، پس از دنبال کردن صفحه این گروه، اقدام به ثبت یک تصویر سلفی از خود و به اشتراک گذاری آن در صفحه خود با هشتگ های #بخندو_عیدی_بگیر و #رویاتو_زندگی_کن  و سپس ثبت نام کاربری اینستاگرام خود در سایت جاوید می کردند. در این راستا روزانه، از میان شرکت کنندگان ، قرعه کشی انجام شده و یک نفر به قید قرعه، برنده پنج میلیون ریال وجه نقد به عنوان عیدی می گردید.

از نقاط قابل توجه این چالش، استقبال بسیار خوب و حضور به طور میانگین  ۴۰۰ نفر در هر روز و همچنین پیوستن برخی از هنرمندان و بلاگرهای نام آشنای اینستاگرام به این چالش بود. نکته مهم دیگر، برگزاری روزانه قرعه کشی به صورت لایو و در قالب استوری و بهره مندی از رایج ترین نرم افزارها و روش های قرعه کشی مرسوم در دنیا بود که توانست نظر و اعتماد شرکت کنندگان را جلب نماید.

شایان ذکر است که گروه مشاورین جاوید در راستای مسئولیت اجتماعی خود و قدردانی از تمام شرکت کنندگان ، پس از اتمام چالش، به کسانی که به مدت حداقل ۱۰ روز در این چالش شرکت کرده اما در قرعه کشی های روزانه برنده نشده بودند، هدیه ای را تقدیم خواهد کرد.

برای پیگیری و اطلاع از  رویداد های گروه مشاورین جاوید مثل  مسابقات ماهیگیری  صفحه اینستاگرام   گروه مشاورین جاوید    را دنبال کنید.

در پایان گفتنی است چالش #بخندو_عیدی_بگیر با جلب نظر و اعتماد مخاطبین و همچنین سنجش گستردگی و اثربخشی آن در فضای مجازی، تبدیل به نمونه ای موفق از چالش های مجازی گردیده و از این رو، گروه مشاورین جاوید، از تمام هموطنانی که در این چالش شرکت کرده و گروه مشاورین جاوید را در دستیابی به اهداف مسئولیت اجتماعی خود یاری نمودند، تشکر و قدردانی می کند.

منتظر چالش ها

نظرات

برای این مطلب نظری ارسال نشده است.

ارسال نظر