تهران- بلوار نلسون ماندلا- ساختمان مرکز تجارت ایران (برج مشکی)- پلاک ۲۱۶ -طبقه ۸
English 021 26291388

مشاوره تامین فوری منابع مالی

چرا باید از مشاوره تامین مالی گروه جاوید استفاده کنید؟

گروه جاوید این بستر را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، به منابع مالی مورد نیاز جهت خرید کالاهای سرمایه‌ای و یا دفتر کار دسترسی پیدا کنید. تخصص جاوید ارائه خدمات مشاوره و تدوین صحیح مستندات به منظور تامین فوری منابع مالی پروژه‌های شما در تمامی حوزه‌ها است.

ما می‌توانیم ظرف مدت 20 روز کاری اخذ تسهیلات و سرمایه مورد نیاز شما را از طریق نهادهای قانونی مورد تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میسر سازیم.

یکی از مهم‌ترین کارها در روند ایجاد و توسعه پروژه‌های سرمایه‌گذاری، تامین منابع مالی آنها است‌. بی‌ثباتی در قوانین و رویه‌ها و نبود شفافیت‌،‌ سبب شده ایده‌ها و پروژه‌های بسیاری با چالش تأمین منابع مالی مواجه باشند‌. بخشی از سرمایه‌گذاران نیز ضمن اتلاف سرمایه، موفق به اخذ تسهیلات نمی‌شوند و عملاً پروژه‌هایی نیمه‌تمام را بر جای می‌گذارند.

لذا به سرمایه‌گذاران توصیه می‌‌کنیم در مراحل ابتدایی برنامه‌ریزی یک پروژه، تأمین منابع مالی برای آن را جدی بگیرند. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما اطلاعات خود را در این خصوص تکمیل نمایند چرا که هزینه کردن در یک پروژه صرفاً باعث ایجاد مزیت در تأمین منابع مالی نمی‌شود و حتی احتمال دارد امکان استفاده بهینه و حداکثری از تسهیلات بانکی را نیز از میان ببرد.

مشاوره تامین مالی گروه مشاورین جاوید

همین الان تماس بگیرید

شماره خود را ثبت کنید

سایر خدمات گروه جاوید