تهران- بلوار نلسون ماندلا- ساختمان مرکز تجارت ایران (برج مشکی)- پلاک ۲۱۶ -طبقه ۸
English 021 26291388

مطالعه بازار

در دپارتمان مطالعه بازار چه خدماتی ارائه می‌شود؟

ورود به هر بازار اقتصادی بدون مطالعه دقیق آن یک قمار بزرگ است. به منظور ورود به بازار یا توسعه کسب و کار لازم است تا اطلاعات دقیقی از حجم بازار، رقبای اصلی، شرایط حاکم بر بازار و میزان سودآوری آن کسب کنیم. تدوین این اطلاعات برای هر صنعت نیازمند تیم حرفه‌ای و همچین پایگاه اطلاعاتی جامعی است که توانسته شرایط موجود در بازارهای مختلف را به صورت مداوم رصد کند.

متخصصین ما در گروه جاوید، ضمن مطالعه بازار، با استفاده از روش‌های آماری و ارزیابی به‌روز اقدام به تحلیل بازار رقبا، تعیین وضعیت مشتریان و به طور کلی تحلیل عرضه و تقاضای صنعت مورد نظر برای مشتریان خود می‌کنند. از دیگر نکات مهم در مطالعه بازار می‌توان به تخمین عرضه و تقاضا در سال‌های آتی اشاره کرد که بر اساس اطلاعاتی همچون میزان تولید فعلی، پروژه‌های در دست اجرا، میزان واردات و صادرات و افزایش یا کاهش مصرف داخلی انجام می‌شود.

بدین ترتیب با بررسی جامع، شرایط بازار برای سال‌های آتی مشخص می‌شود و امکان تعیین بهترین استراتژی‌های ورود یا توسعه برای مشتریان توسط متخصصین ما فراهم می‌گردد. این کار برای شروع سرمایه‌گذاری در یک فعالیت اقتصادی و همچنین جذب سرمایه یا دریافت تسهیلات ضروری است. همچنین مطالعه بازار‌، ریسک اجرایی طرح را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد چرا که ورود به بازار، انتخاب گروه مخاطبان هدف و قیمت‌گذاری اولیه بر مبنای تحلیل‌های دقیق صورت می‌گیرد.

انجام مطالعه بازار برای همه مشاغل

همین الان تماس بگیرید

شماره خود را ثبت کنید

سایر خدمات گروه جاوید